Książki pod choinkę, które otulają kobiecą duszę

Idealny prezent pod choinkę stanowi nie lada wyzwanie. Jeśli mamy szczęście, obdarowywany sprecyzuje swoje oczekiwania albo da jakąś wskazówkę. Jeśli jednak chcemy zaskoczyć bliską osobę i podarować coś, co sprawi jej radość, należy sprawę dobrze przemyśleć. Grupą prezentów, które każdego roku cieszą się ogromną, niesłabnącą popularnością są książki. Żeby jednak zadowolić miłośniczkę czytelnictwa i dać jej coś, czego jeszcze nie ma w swojej kolekcji, warto postawić na nowości wydawnicze. Wśród książek, które podnoszą na duchu i otulają jak ciepły koc, najnowszym hitem jest książka Małgorzaty Mostowskiej pt. “Wystarczająco dobra”.

Popularna joginka pisze książkę

Małgorzata Mostowska jest joginką, która popularność zdobyła dzięki regularnie publikowanym darmowym praktykom udostępnianym na YouTube. Na swoim blogu oraz w mediach społecznościowych często porusza kwestie emocji i trudności doświadczanych w codziennym życiu (prywatnie jest mamą dwóch małych dziewczynek, więc wyzwania dnia codziennego nie są jej obce). Nie lukruje rzeczywistości, opowiada o tym, co jest piękne, ale także o tym, co jest bolesne, a przy tym zawsze stara się zachować optymizm i nadzieję. Podkreśla, jak ważne jest bycie dla siebie łagodnym i dobrym. Jej obserwatorki doceniają autentyczność, z jaką Gosia prezentuje się w mediach społecznościowych i płynące od niej ciepło. Hitem są także medytacje dostępne w sieci i wypuszczane okazjonalnie w formie wyzwań.

Jesteś wystarczająca

W swojej książce pt. “Wystarczająco dobra. O czułym podejściu do życia i drodze do samoakceptacji”, stanowiącej zbiór wpisów z Instagrama i bloga, Gosia opisuje swoją wewnętrzną przemianę i drogę, jaką przeszła, by pokochać siebie. Proponuje podejście pełne łagodności i akceptacji własnego życia, własnych błędów i niedoskonałości i pokazuje, że nie trzeba być idealną, by kochać siebie. Książka ta stanowi doskonały prezent dla dziewczyny na swieta do 100 zł. Skłania do refleksji, czasem wzrusza, ale także podnosi na duchu i inspiruje. Potrafi ogrzać jak ciepła herbata i daje poczucie, że jakakolwiek jesteś i cokolwiek robisz – nie jesteś sama.